Нема поголем фраер од него - Зошто жените го сакаат Џорџ Клуни?
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 04/29/22 7:00 PM

Нема поголем фраер од него – Зошто жените го сакаат Џорџ Клуни?

Мажите како него се толку ретки што речиси секоја негова реченица може да се стави во книги за бонтон, а потоа да се читаат истите книги пред спиење.

Тогаш можеби овој свет би бил поубаво место, а жените би се чувствувале многу поудобно во сопствената кожа.

Џулијана Вилан ги сподели со јавноста симпатиите што ги изрази Клуни со сите нејзини колешки и разбирањето на притисокот под кој се наоѓаат актерките за да ја постигнат идеалната линија.

Таа се отвори на Твитер и објасни што точно сака да каже со тоа.

Сè се случи за време на снимањето на серијата „ЕР“, во која Клуни ја имаше главната улога.

„Почнуваме со снимање, ги правиме последните подготовки, а потоа слушнав како некој тивко му вели на Џорџ:

„Слушна ли што ѝ кажаа на Јулија?“ (Тие мислат на продуцентите)

Клуни: „Дали и рекоа дека мора да ослабне?“

„Да“.

Клуни: „Дали им кажа да од*бат?“

“Да.”

Клуни: Добро им кажала.

„Тогаш се заљубив во него. Секогаш кога во текот на кариерата ми кажуваа дека морам да ослабам, го слушав гласот на Џорџ: „Кажи им да се *беат“, напиша таа на својот Твитер профил.

Вилан рече и дека стандардите на Холивуд за женското тело биле брутални во текот на 1990-тите, бидејќи „немало различност во изгледот на жените“, како што е случај денес, пишува Cure.ba.

 

Фото: newsrnd.com


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7