ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 04/22/22 10:00 PM

(Видео) Повеќе гола отколку облечена и со велигденско зајаче на глава- Нови лудости на Карлеуша

Велипеток велат дека е најстрашниот ден во годината.

Но, тоа не важи за Карлеуша, која токму на овој ден си поигра и реши, како и вообичаено, да се разголи Во долна облека која повеке открива отколку што покрива, но со велигденско зајче на глава таа на овој ден вака реши да прати порака:

Верници, воздржете се од омрза и лоши мисли. Шириме љубов. Како може некој розово зајаче да мрази, напиша таа во пораката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1