ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 04/14/22 6:00 PM

Бразилец оженет со девет жени: „Една откачив, беше себична и сакаше да ме има само за себе“

Човек по име Артур О Урсо стана светски познат минатата година откако сподели детали од својот необичен живот со бразилските медиуми.

Тој е во врска со дури девет девојки, кои ги нарекува свои сопруги, а бидејќи сега е пред развод од Агата, една од нив, решил да најде две нови сопруги како замена.

„Таа сакаше да ме има за себе. Тоа е многу себично од неа. Сè е подобро кога се споделува“, вели Бразилецот, кој работи како модел, но и како актер во филмови за возрасни на платформата Only Fans.

„Тоа може да се случи. Таа рече дека и недостасуваат моногамни врски одеднаш. Бев многу тажен, но уште повеќе шокиран од нејзините изговори. Другите сопруги се со мене. Тие мислат дека таа влезе во оваа врска поради авантурата, а не поради вистинските чувства “, вели Артур.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arthur O Urso (@arthurourso)

Официјално е оженет со Луан Казаки, но на церемонијата минатата година се „ожени“ и со останатите осум дами. Тој го опиша како свој начин да се побуни против „досадната моногамија“.

Според фотографиите на неговите социјални мрежи, друштвото сака да се релаксира во својата вила со големи количини пица и сладолед. Не му е проблем да го финансира, бидејќи тврди дека заработува и до 70.000 долари месечно преку разни манекенски ангажмани и жешки кадри.

„Нема веднаш да барам нова сопруга, но со тек на време планирам да имам уште две. Отсекогаш сум бил фасциниран од таа бројка десет. Моментално имам само една ќерка, но би сакала да имам по едно дете со секоја моја сопруга. Ги сакам сите подеднакво и не би било фер само некои од нив да бидат мајки на моите деца“, вели Артур, кој сака да ги посетува нудистичките плажи со своите дами. Таму, вели, се чувствуваат слободни, пишува LadBible.

извор: Jutarnji.hr

фото: Инстаграм


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7