ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 03/30/22 10:00 PM

(Видео) Доаѓа лето – Направете си совршено тело сами дома и за без пари

Додека да трепнеме летото веќе дошло. А ние? Ние не сме успеале да ослабиме, да ги симнеме килограмите кои ги добивме од зимата.

Доколку сакате да се подготвите и да изгледате беспрекорно во бикини, погледнете неколку вежби, кои може да ги правите сами дома.  На Инстаграм има лесни вежби, но кои даваат добри резултати, кои сигурно многу брзо ќе ги забележите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adolfo Tex (@adolfotex)


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1