ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 03/23/22 10:50 PM

(Видео) Гром удрил во авионот на Мајли Сајрус додека патувала за Парагвај

Авионот во кој била поп-ѕвездата Мајли Сајрус го удрило гром, па морал принудно слета.

Пејачката заедно со семејството, пријателите и бендот патувала за Парагвај за да настапи на последниот концерт од нејзината јужноамериканска турнеја, но авионот го зафатило невреме, па морала принудно да слета.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus)


– Нашиот авион го погоди големо неочекувано невреме и го удри гром. Мојата екипа, бендот, пријателите и семејството, кои патуваа со мене, се безбедни по принудното слетување – напиша пејачката на Инстаграм, а подоцна сподели слика од оштетениот авион.

– За жал, не успеавме да слетаме во Парагвај – изјави пејачката, која полетала од Богота, Колумбија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus)


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1