ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/12/22 9:00 PM

Чолиќ ја загубил невиноста со овчарка, а Цеца го имала првиот секс на 18 години – Балканските ѕвезди зборуваат за сексуалните искуства

Поп ѕвездите открија како влегле во светот на возрасните.

Иако повеќето не сакаат да зборуваат за својот приватен живот и оваа тема, Цеца Ражнатовиќ, Сузана Манчиќ, Здравко Чолиќ, Огњен Амиџиќ и Немања Стевановиќ сепак открија како изгледало нивното прво сексуално искуство.

За „лото девојката“ Сузана Манчиќ губењето на невиноста било убаво.

“Тогаш завршуваш еден живот и започнуваш друг. Мене ми беше убаво за прв пат, а невиноста ја изгубив на 16 години. Бев толку заљубена во тоа момче што сакав само да му попуштам. На тоа време долната граница беше 16 и морам да кажам дека едвај чекав да наполнам толку за да уживам“, изјави Сузана.

Здравко Чолиќ еднаш откри дека првиот секс го имал со овчарка.

„Тоа се случи на ливада, па не сум џабе Босанец! Имаше карпесто место наоколу, кај реките, чиста идила. Многу ми беше убаво со тие селски девојки што ги чуваа овците како дете од градот“, рече Чола со насмевка.

Светлана Ражнатовиќ Цеца ја изгубила невиноста на 18 години и почнала да ужива во сексот само со сопругот.

“Бев девица до осумнаесеттата година. Првиот пат бев со маж со кој бев година и пол. Не го направив тоа од потреба, туку од чиста љубопитност. Кога видов како изгледа, Си помислив – добро, не е ништо посебно. Само со сопругот почнав да уживам во сексот“, признала Цеца.

Огњен Амиџиќ признава дека навистина не се прославил за време на првиот секс.

„Верувам дека првиот секс го имав кога имав 15 години. Верував дека тогаш имав секс, но сега кога размислувам за тоа, мислам дека направив сè освен тоа. Се сеќавам дека поканив другарка од средно училиште во мојот стан кога моите не беа дома и тогаш правевме нешто што не може да се брои во секс“, изјави водителот.

„Бев многу заљубена во момчето со кое бев прв пат. Сепак, тој испадна копиле како 99 проценти од момците, па едноставно ме искористи“, изјави Вања Мијатовиќ.

„Со таа Нада од Чикаго, имаше пола пејачи од помладата генерација и без разлика што бев дете морав да пијам за да спијам со неа. Таа имаше многу пари и ќе платеше и 1.000 долари за секс. Го направив тоа за десетка. После ми купи часовник од 7.000 долари, кој му го продадов на Ром за половина од вредноста“, сликовито изјави Миле Китиќ.

извор: Nova.rs

фото: Nova.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7