ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 03/20/22 11:55 PM

(Видео/галерија) Пролетна журка на снег во Маврово

Убавото време викендов не важеше само за градовите, туку и на планините.

Пролетно уживање на снег имаа сите гости, кои викендов го посетија Маврово.

Журка на Никифор, зимски лудории, чај, дружење, забава на снег и секако зимско сончање.

Погледнете ја галријата и видеото за да се уверите во мал дел од атмосферата на Мавровската снежна убавина:

ММС

Фото/видео: Вангел Тануровски


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1