ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 03/18/22 10:00 PM

Да се породи па да здивнеме – Риана несакајќи го откри полот на бебето

Популарната пејачка  Ријана (33) наскоро ќе стане мајка, па тргна по продавниците да бара бебешка облека.

Таа и Асап Роки наскоро ќе станат родители, а многумина се согласуваат дека убавицата од Барбадос одамна не блескала вака.
Така беше и сега кога папараците ја фотографираа додека пазаруваше.  Но, фотографите на Дејли Мејл ја уловија во популарниот синџир продавници во Америка кој е познат по евтините и достапни работи.


Ријана крие кој е полот на бебето, но медиумите тврдат дека јасно е дека чека – девојче!

Судејќи по фотографиите Ријана се интересирала за боди во мандарина боја, поради што се шпекулира дека Роки и таа што побрзо ќе добијат ќерка.

Облеката што и привлече најмногу внимание чини само 18 долари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hamisa Mobetto (@mobettohtothetop)


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1