ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 03/7/22 5:00 PM

(Видео) Изработете уникана честитка за 8 март

Рачните изработки имаат многу поголемо значење само затоа што во нив има повеќе вложено труд и љубов, но она што ги прави посебни се уникатноста на истите.

Како мали се сеќаваме дека во градинка и забавиште, неделата пред 8 Март, беше недела исполнета со активности поврзани со подготовката на честитката која ја правевме за нашите мајки, баби, тетки. Можеби некој сеуште ги чува уникатните честитки кои биле ирработени од малите рачиња на нивните деца.

Но и денес доколку во поодминати години сакате да подарите уникатна честитка за вашата мајка, баба, тетка може тоа да биде повторно рачна изработка. Во продолжение ви носиме неколку идеи кои може да ви бидат основа за да ја разбудите и вашата имагинација:

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7