ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 03/3/22 9:00 PM

Дечко и ја остави додека беше бремена, сама ги порасна близначињата – Водителката на на „Никогаш не е доцна“, Драгана се гордее со синовите

Водителката Драгана Катиќ има два сина – Бобан и Бојан. Иако ретко се појавуваат во јавноста, тие се активни на социјалните мрежи, па лесно може да се дознае како изгледаат.

Бобан и Бојан се родени во 1988 година, од врската што Драгана ја имала со нејзиниот тогашен партнер, кој ја оставил за време на бременоста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dragana Katić (@dragana_katic)


Без негова поддршка, таа сама ги воспитувала децата, со помош на нејзините родители.

Бојан стана дипломиран инженер по архитектура во 2020 година, додека Бобан, една година подоцна, дипломира на Факултетот за политички науки.

Извор: kurir.rs

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1