ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 02/26/22 10:41 PM

Луда и невидена среќа за три хороскопски знака во март

Не постои човек кој не сака да му се случуваат само убави работи. Па, ова не е секогаш можно, но важно е да не се изгуби надежта.
Сепак, според астролозите, три хороскопски знаци нема да имаат такви проблеми. Или барем не во март.
„Првиот месец од пролетта на трите хороскопски знаци ќе им донесе многу среќа и успех во секој поглед – личен, интимен, работен, финансиски и слично“, велат астролозите.
Ова се трите хороскопски знаци кои се на листата на среќници за март:
Бик
Бикот во март ќе почувствува посебен наплив на сила. Сè ќе постигнат со минимален труд. Ќе имате среќа и во романтичните работи. Не се исклучуваат нови познанства и средби. А оние кои веќе имаат партнер конечно ќе одлучат да ја подигнат врската на ново ниво.
Вага
За Вагите март ќе биде многу плоден на работа и на деловен план. Главната работа е јасно да се даде приоритет и да не се троши вашето време на ситници.
„Во случај на целосен фокус на постигнување на целта, успехот ќе ги изненади дури и нив“, велат астролозите.
Риба
Рибите треба да веруваат во себе и помалку да ги слушаат мислењата на другите.

„Тие имаат многу нереализирана енергија и потенцијал што едноставно ќе го ослободат овој месец“, велат астролозите.
Според нив, на љубовен фронт со Рибите ќе има мир, но не пред бура и тоа е добро. Ќе има време за размислување и одлуки.

Извор: jenata.blitz.bg

Фото: информер.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1