ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 02/23/22 8:29 PM

Не би ги препознале – Цеца и Ана Бекута пред три децении

На социјалните мрежи често се објавуваат фотографии од познати личности од младоста.

Ана Бекута и Цеца Ражнатовиќ беа заедно на еден настан далечната 1990 година во Дивчибари, а нивната фотографија се најде на социјалната мрежа Инстаграм.

Шоуто се снимаше на исклучително познато место на планината Маљен.

Фотографијата предизвика море од реакции и коментари.

– „Како се ретуширале… ха ха“, „колку е убава Ана.“, „Цеца е убава, веќе не е…“ – се само дел од коментарите кои следеа по фотографијата на овие две познати пејачки.

Извор: Информер.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1