ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 02/21/22 7:21 PM

Цела во црвено – Цеца за прв пат по раскинувањето со Богдан се појави во јавност

Музичката ѕвезда Цеца Ражнатовиќ за прв пат се појави во јавноста по раскинувањето со Богдан Срејовиќ, а блесна на снимањето на Ѕвездите на Гранд, кое продолжи по кратка пауза.

Цеца во меѓувреме ги наполни батериите на Малдивите, од каде објави совршени фотографии, па на Кошутњак се појави во беспрекорно издание и покажа завидна линија.

Таа пристигна со скап автомобил, во црвен мини фустан и со беретка на главата, а во преден план беа витките нозе во потпетици и деколтето. Обезбедувањето и помогнало да излезе од автомобилот.

Таа не сакаше да одговори на новинарските прашања за раскинувањето, ниту неа, ниту на Анастасија со Ѓорѓе Куљиќ, но не ја симна насмевката од лицето и очигледно е дека сепак е одлично расположена.

Извор: Мондо.рс

Фото: Рас Србија/Зоран Илиќ


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7