ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 02/19/22 7:07 PM

Раскина со Цеца, а сега Богдан насмеан во прегратки на друга жена

Како бомба одекна веста дека Цеца Ражнатовиќ ја раскинала едногодишната врска со Богдан Срејовиќ. Богдан е активен на социјалните мрежи, а сега покажа како го поминува времето.

Сончевиот ден Срејовиќ го искористил на вистински начин, па слободното време го поминувал во друштво на пријателka, а се` снимил и споделил на својот Инстаграм профил.

Тој не ја симна насмевката од лицето, а во описот на фотографијата напиша:

Многу е важно да имаш вистински пријател“, напиша Богдан, а фудбалерот Вујадин Савиќ веднаш искоментира:

Дуња е легенда“.

Извор: Пинк.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7