ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 02/16/22 9:46 PM

Јасно е што прават после раскинувањето – Разоткриени Цеца и Богдан Срејовиќ

Разделбата на Цеца Ражнатовиќ и Богдан Срејовиќ очигледно не беше многу тешка. Таа отиде на Малдиви и се врати препородена, а и тој не губеше време. Тој реши да ја искористи зимата „до даска“, додека на планините сè уште има снег, па деновиве ужива во „оф роуд“ авантури на Златибор.

Тој на Инстаграм објави фотографии направени за време на паузите на „експедицијата“ на кои го совлада теренот со ленд ровер. Тој се качи на хаубата и скокна високо во воздух, опишувајќи го искуството како „незаборавно искуство“. Скокање од среќа, со широка насмевка од уво до уво? Дали така треба да изгледа некој кој штотуку излегол од љубовна приказна? Или, едноставно, животот продолжува?

Меѓутоа, меѓу оние на кои им се допадна фотографијата на Богдан, забележавме и едно добро познато име. Добро познато … Сигурно веќе погодивте дека тоа е Цеца. Така, тие го одржаа ветувањето дека ќе останат добри пријатели и не се збогуваа со животот или социјалните мрежи, што е за пофалба.

Извор: Еспресо.ко.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7