ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 02/9/22 10:05 PM

Додека Џеј Ло го гледа заљубено, Бен прави чудни гримаси на црвениот тепих

Џенифер Лопез и Бен Афлек се појавија заедно на премиерата на нејзиниот нов филм „Marry Me“ кој ќе се појави во кината на 11 февруари.

Латино дивата Џенифер Лопез блесна на премиерата на нејзиниот нов филм „Marry Me“ во Лос Анџелес каде се појави со својот драг Бен Афлек од кој се разделува во ретки моменти.

52-годишната Џенифер ги остави сите без здив во краток фустан од тантела на црвениот тепих, но покрај неа големо внимание привлече и 49-годишниот Бен благодарение на чудните изрази на лицето и гримасите кои во последно време се почесто ги гледаме.

Извор: Дневник.хр

Фото: Профимедиа


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1