ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 02/2/22 8:54 PM

Сите ја очекуваа – Прва фотографија од бремената Хана Хуљиќ

Хана Хуљиќ на Инстаграм покажа во чие друштво ужива, а фотографијата предизвика вистински воодушевување.

Откако се дозна дека е во врска со Петар Грашо и дека чекаат бебе, Хана Хуљиќ ретко се огласуваше на социјалните мрежи, а сега ги изненади своите следбеници со својата нова фотографија.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hana Who (@hana.huljic)

На Инстаграм таа се пофали дека ужива во друштво на нејзината најдобра пријателка и идна кума, пејачката Доменика Жувела, а тие две на фотографијата шират насмевки од уво до уво.

Хана со рацете го покри стомакот и во описот стави само срце, додека Доменика со истата фотографија во своите приказни на Инстаграм напиша: „Пладне со кумата“.

Новата фотографија од бремената Хана предизвика вистински воодушевување на социјалните мрежи.

Извор: Дневник.хр


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1