ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/31/22 5:42 PM

Ријана е бремена – Пејачката гордо го покажа трудничкото стомаче

ејачката Ријана и раперот АСАП Роки официјално го очекуваат своето прво дете.

Двојката во петокот беше забележана како се шета низ Њујорк, а пејачката не се трудеше да го сокрие својот стомак, всушност тоа гордо го покажа и покрај ниските температури и снегот.

Ријана (33) беше фотографирана во розова јакна, отворена под градите, покажувајќи го трудничкиот стомак, а веста веднаш го обиколи светот.

Пејачката веќе извесно време е во хармонична врска со раперот АСАП Роки, кој конечно ги потврди повеќемесечните шпекулации во мај оваа година.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Page Six (@pagesix)

– Таа вреди како милиони други. Мислам дека кога знаете, тогаш знаете – изјави Роки за GQ и додаде:

-Таа е вистинската.

Првото озборување за врската помеѓу Ријана и АСАП Роки, чие вистинско име е Раким Мајерс, започна во 2013 година, кога заедно се појавија во видео, а тој ја придружуваше на „Diamons World Tour“, а потоа со години се појавуваа заедно од од време на време.

Извор: Курир.рс

Фото: Профимедиа


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1