ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/29/22 10:27 AM

(Видео) Кога имаш пари можеш да правиш што сакаш – Парис Хилтон се шета со различни чевли

Парис Хилтон гостуваше во The Tonight Show со Џими Фалон и нејзиниот изглед стана хит откако влезе во студиото со две различни чевли на потпетици.

На официјалната страница на шоуто на Инстаграм беше објавено и видео на кое се гледа како Парис носи две различни чевли.

„Кога ќе истрчате од дома со погрешни чевли“, стои во описот на видеото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Tonight Show (@fallontonight)


На оваа објава реагираше и Парис со емотикони кои плачеа од смеа.
Откако сфатила дека носи две различни чевли, Парис облекла соодветни чевли за време на рекламите.

Поголем дел од нејзините следбеници велат дека ова не е грешка, туку маркетиншки трик.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1