ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/27/22 4:51 PM

Син со нож го избодел татко си во Охрид

Вчера во 19.20 часот во СВР Охрид е пријавено дека Н.Т.(46) од Охрид, по претходна расправија бил нападнат и повреден со остар предмет од неговиот син П.Т.(18), информираат од МВР.

Против напаѓачот ќе биде поднесена соодветна пријава.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1