ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/27/22 1:18 PM

Холивуд на нозе! Бред Пит во врска со сосетката, 23 години помлада од него и личи на машко

Од вчера во Холивуд се шират озборувања за новата љубовна врска на Бред Пит!

Изворите велат дека срцето на познатиот актер го заробила шведската пејачка Лике Ли. Се шпекулира дека Бред и 23 години помладата Лика се вљубени, иако парот никогаш не бил фотографиран заедно.
Лајк живее на само три минути возење од куќата на Бред, што наводно уште повеќе им олеснува да одржуваат тајна врска, пишува dailymail.

“Бред и Лика успеаја лесно да се сокријат бидејќи се соседи. Тоа совршено му одговара на Бред”, вели информиран извор и тврди дека парот почнал да се гледа кон средината на минатата година.
За животот на Бред Пи се се знае, а Лика го има синот Дион (5), кој го родила со своето поранешно момче, музичкиот продуцент Џеф Баскер.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lykke Li (@lykkeli)


Веста за нивната наводна врска беше изненадување за фановите, кои се согласуваат дека Лика не личи на типот на девојка што може да му се допадне на Бред, пред се поради машката фризура и нетипичната убавина. Некои велат дека таа премногу личи на маж, за разлика од заносните дами со кои актерот претходно бил во емотивни врски.

Извор: stil.kurir.rs/


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1