ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/25/22 10:17 PM

(ВИДЕО) Карлеуша ги покажа голите бујни гради наредени со кристали во Дубаи – Обожавателите останаа подзинати

Пејачката Јелена Карлеуша ужива во Дубаи, а сега сподели неколку фотографии кои го одземаат здивот.

Таа позираше во костим за капење опкружен со кристали, како и блескав комбинезон. Карлеуша направи провокативни фотографии кои ги објави на Инстаграм, а во преден план се нејзините бујни гради.

Целата комбинација ја спои со проѕирни очила и направи атрактивни пози додека позира во базен. Јелена не навела кој и ги направил жешките фотографии.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Да потсетиме, пејачката престојува во најголемиот апартман на приземјето на прекрасниот хотел, во кој има и базен и во кој престојуваат ВИП личности и важни гости.

На Карлеуша во хотелот во кој престојува и приредиле изненадување за добредојде, а во апартманот ја чекаа цвеќиња, свеќи, егзотично овошје и најскапите пијалоци.

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1