ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/24/22 12:03 PM

Бугарски сајт го откри тајниот македонски рецепт за домашна вијагра

Нашите баби знаеја дека ништо не ја подобрува сексуалната моќ на мажите во кревет од овој пијалок, кој е многукратно поевтин од вијаграта и сите други можни лекови, пишува бугарскиот сајт здраве.то, кој овој напиток го нарекува „македонски“.

Според сајтот, стопроцентната успешна вијагра, попозната како „македонска“, освен што е апсолутно безопасна, чини и околу 50 денари, речиси без пари.

Еве го рецепт:

Треба да земете 30 грама суво црвено грозје и добро да се измиете. Треба да се вари со 200 милилитри млеко. Кога напитокот ќе се олади, пијте го три пати на ден, а со текот на времето количината на грозје може да се зголеми и до 50 грама.

Сајтот пишува дека според македонските баби, овој рецепт гарантирал силна и трајна потенција само една недела откако пијалокот ќе почне да се пие.

Точно или не ќе се знае доколку се проба. Од овој напиток нема нус појави или посета на лекар пред употреба. И сувото грозје и млекото се продукти кои се користат во секојдневната исхрана.

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1