ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/24/22 10:16 AM

(Видео) Едноставен трик како да внесете багаж во авион бесплатно

Корисничка на TikTok предизвика дискусија на таа социјална мрежа откако објави видео во кое откри трик со кој успева бесплатно да внесе уште багаж во авионот.

Во видеото кое собра повеќе од 12 милиони прегледи, девојката влече куфер со перница зад себе. Откако ќе влезе во авионот и ќе седне, намигнува на камерата и открива дека во перницата всушност има облека.

@nolimitua #travelhack #travelhacks #pillowtransformation #lifehack #travellight #noonesgonnaknow #traveltips #travellife #traveltip ♬ how would they know bad girls club – Chris Gleason

Преземено од: https://www.alo.rs/


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1