ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/22/22 9:42 PM

(видео) Ново дивеење по Скопје со огромна брзина во видео споделено на Тик Ток

Има ли цена човечкиот живот? Ова прашање последните денови, недели, па и години е поставено илјадници пати по случаите кога гаснат невини животи на скопските булевари со млади возачи, кои ги испробуваат максималните брзини на своите моќни возила. Едно такво видео се споделува на социјалната мрежа Тик Ток, каде млад возач на мерцедес постојано додава гас, додека неговиот сопатник го снима. Сето тоа од забава, брзо заобиколувајќи ги останатите возила на булеварот, правејќи „цик- цак“.
Впрочем, погледнете и сами:


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1