ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/22/22 8:18 PM

Торба пари можеби стои зад возачот, но зад нас е македонската јавност – напиша таткото на повреденото момче кај Сити Мол

Родителите на момчето од Радовиш, кое беше повредено додека 24-годишната Викторија почина, гневни по нејзиниот погреб се простија од како што напиша таткото „втората половина“ на нивниот син. Велат дека правната битка допрва почнува и дека не треба да се дозволи неправда.
Затоа ја повикувам целата македонска јавност за поддршка. Почивај во мир Викторија!, напиша Даниел Даов.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1