ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/22/22 1:51 PM

(видео+фото) Блеснаа Шапка и Маврово

Викенд како создаден за зимски радости откако изминатите денови натрупа нов снег во нашите зимски центри. Попова Шапка од вчера почна со подготовките за скијачкиот викенд, преку подготовка на патеките. Денеска на Шапка се повеќе стотина посетители.Идентично е во Маврово, каде за овие два дена се бараше место повеќе по сместувачките капацитети.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1