ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/20/22 11:10 PM

Која е поубава – Сестрата на Слобода Мицаловиќ во провокативно издание како Мерлин Монро

Актерката Драгана Мицаловиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија со која ги воодушеви нејзините следбеници бидејќи досега не ја виделе во ова издание.

Актерката се фотографирала во шминкерница за време на подготовките за претставата „Некои тоа го сакаат жешко“ во Ниш, а нејзиниот стајлинг мамел воздишки.

Иако ваквиот изглед се должи само на улогата на Мерлин Монро, која ја игра во споменатата претстава, многумина се на мислење дека нејзината руса коса изгледа феноменално.

Освен фризурата, сите забележаа дека има и карактеристична бемка над усните, но и деколте какво што носеше легендарната Мерлин.

Извор: Телеграф.рс

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1