ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/20/22 2:49 PM

„Вовед во анатомија“ со Северина – Извајана и во својата петта деценија

Хрватската пејачка Северина повторно го покажа своето извајано тело и тоа во петтата деценија од животот. На својот Инстаграм профил Северина сподели фотографија поради која сите дефинитивно ќе ги оставиме слатките и ќе одиме во теретана. Фотографијата има преку 45.000 лајкови.

„Срцето ми запре“, напишала Ела Дворник за изгледот на Северина.

Во описот на фотографијата Северина напишала „Вовед во анатомија“, а еден од фановите се пошегувал и додал: „Ги молам луѓето со слабо срце да не гледаат Вовед во анатомија“.

Една корисничка додала: „Уф, ништо поубаво од убава жена…и како што реков… дајте ми ги сите нејзини бракови, гревови, но и нозе“.

Актерката Христина Поповиќ се пошегува и напиша: „У, да ти е…и јас сум иста таква, само не се гледа“.

Реално, Северина е вонсериска убавица која го третира своето тело како храм и често тоа го докажува. Таман ќе помислите дека не може веќе да жари и пали, Северина го докажува спротивното.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

 

 

Извор: Nova.rs

 

Фото: rtl.hr


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1