ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/19/22 10:46 PM

Брена во друштво со поранешната на Боба – Се забавуваат за сите пари во Мајами

Врската помеѓу Лепа Брена и Зорица Накиќ отсекогаш ја заинтригирала јавноста. И додека едни велеа дека Брена наводно била причината за пропаѓањето на бракот на Зорица и Боба, други зборуваа за неа со почит, бидејќи таа секогаш била тука за Филип.

Сега на социјалната мрежа Инстаграм се појави видео, а Брена покажа како си поминува во нејзино друштво, но и во друштво на снаата Александра Пријовиќ и нејзината мајка Борка Михајловиќ.

Тие четири уживаат во сите пари во Мајами, а Брена објави видео како пијат коктели во кафуле.

Боба и Брена својата љубов ја крунисаа со брак, а неколку години подоцна Зорица му го подари срцето на Иво Накиќ, бидејќи се пресели во САД и му подари две деца.

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1