ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/19/22 7:33 PM

Карлеуша ја напушти Србија на роденденот на Душко – Таа сама во авион, а тој слави

Душко Тошиќ денеска слави роденден, а овој пат изостанаа честитките од неговата сопруга Јелена Карлеуша.

Во јавноста се уште се врти скандалот кој се случи на 7 јануари и бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ. Да потсетиме, Јелена го пријавила сопругот за насилство на Божиќ, велејќи дека ја плукнал, а потоа и удрил шлаканици, по што му забраниле да и се приближи на пејачката.

По скандалот тој се огласи, велејќи дека се скарале, но дека немало насилство и дека е против тоа.

Денеска на фудбалерот му е роденден, но оваа година нема да ја помине во друштво на сопругата. Јелена ги спакувала куферите и од Србија заминала за Дубаи каде што настапува во придружба на својот менаџер.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dusko Tosic (@duskotosic)

  Додека таа е во авион, Душко цел ден објавува честитки на социјалните мрежи кои ги добива од своите фанови и пријатели. Она што сите го забележаа е дека освен што не се заедно на овој ден, честитките на Јелена и овој пат ги нема.

Извор: Република.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1