ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/19/22 6:53 PM

Жител на Кратово силувал малолетно девојче

Вчера во 18.00 часот 36-годишна жена од пробиштипско пријавила дека на 14.01.2022 Д.М.(27) од кратовско извршил обљуба врз нејзината малолетна ќерка.

Известен бил Јавен обвинител и се работи на целосно расчистување на случајот, соопштуваат од МВР.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1