ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/19/22 2:30 PM

(Видео) На Хајди Клум и’ биле осигурани на два милиони долари, а една и е поскапа од другата

Манекенката Хајди Клум во емисијата кај Елен Деџенерис откри дека еден клиент ги осигурал нејзините нозе на два милиони долари и објасни зошто една нејзина нога е поскапа од другата.

– Кога бев млада паднав на стакло и имам голем белег. Сега ставам спреј за самопотемнување за да не се гледа воопшто. Едната беше поскапа од другата нога во полисата… Чудно е што прават некои луѓе – призна Клум.

Водителката ја праша манекенката кој дел од телото би го осигурала и Хајди рече дека ќе ги осигура градите.

Извор: B92.net

фото: Nypost.com

 

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1