ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/16/22 8:37 PM

Милош Биковиќ откри кои три работи му се потребни за среќа, помеѓу нив ги нема девојките

Милош Биковиќ решил слободното време да го искористи на вистински начин, па ужива во зимската магија, и откри што е потребно за совршен одмор.

Популарниот актер последниве години е многу популарен, а слободно време ретко има, но кога ќе о има се труди максимално да го искористи и да ужива.

Милош на Инстаграм објави фотографија на која позира на врв на планината, покриен со снежна покривка и објасни што му треба.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miloš Biković (@bikovic)

– Воздух. Снег. Природата. Што друго ви треба? – напиша Биковиќ во описот на споменатата фотографија.

Со оглед на тоа што во наредниот период го очекуваат бројни деловни обврски, Милош сега го искористи за полнење на батериите.

Преземено од: https://www.alo.rs/


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1