ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/15/22 6:28 PM

Харпер е голема, тато да престане да ја бакнува во уста – Дејвид Бекам повторно ја згрози јавноста

Прославениот фудбалер Дејвид Бекам (46) објави неколку фотографии на Инстаграм, а само една таква фотографија крена бура на социјалните мрежи.

На една фотографија која ја подели јавноста, Бекам ја бакнува својата десетгодишна ќерка Харпер Севен во уста, пишува Дејли Мејл.

Додека едни истакнуваат колку е убаво и го бранат спортистот, други нагласуваат дека овој потег не е соодветен, особено што девојчето веќе има 10 години.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

„Ова изгледа навистина лошо. Харпер е веќе голема девојка и време е тато да престане да ја бакнува во уста“. Не ми е јасно зошто барем Викторија не му вели дека ова не треба повеќе да функционира ‘, лошо е да ја бакнуваш ќерка ти во уста’, се само дел од коментарите на критики под фотографијата од него и „Принцезата Леја’, како што ја нарече.

Дејвид Бекам одвреме-навреме објавува вакви фотографии на социјалните мрежи, а на новогодишната ноќ сподели видео во кое на луѓето им се допаѓа и неговата наследничка.

Извор: Стил.курир.рс

Фото: Профимедиа


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1