ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/15/22 4:52 PM

Струмичанка силувана од нејзиниот невенчан сопруг и уште неколку лица

Вчера околу 13.00 часот 47-годишна жена од струмичко пријавила дека врз нејзината 44-годишна сестра била извршена обљуба од Б.Н. од струмичко село, со кого таа невенчано живеела, и од уште неколку лица.

Се работи на расчистување на случајот.

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1