ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/13/22 9:13 PM

Сопругот и трите деца ги остави поради него – Раперот ја запроси Меган Фокс со дијамантски прстен

Актерката Меган Фокс ја запроси четири години помладиот рапер Машин Ган Кели, со кој го изневеруваше сопругот Брајан Остин Грин.

Таа веќе некое време ужива во врската со раперот, а сега решиле да направат уште еден чекор, па раперот ја запросил со дијамантски прстен.

Среќната вест Меган ја сподели на својот Инстаграм каде објави видео на кое Машин клекнува пред неа, а актерката плаче.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Раперот претходно изјави дека носи „шише со крвта на Меган околу вратот“ и со тоа ја шокираше јавноста.

Актерката Меган Фокс го остави сопругот Брајан Остин Грин со кој има три сина. Причина за разводот била нејзината афера со помладиот рапер Машине, Ган Кели, во која се заљубила додека го снимала последниот проект.

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1