ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/12/22 10:24 PM

Хајди Клум позира без долна облека со шлиц до грб

Манекенката Хајди Клум ги воодушеви своите обожаватели позирајќи без долна облека во светло жолт фустан на „Dundas“ со длабок шлиц кој се протега по целата лева страна.

Германската манекенка Хајди Клум (48) со години ја остава јавноста без здив, што не е чудно што овој пат ги воодушеви своите фанови на Инстаграм со неверојатен жолт фустан на „Dundas“ со шлиц на целата лева страна кој ја откри нејзината витка линија и долги нозе.

„Ова е мојот омилен фустан“, напиша Хајди во описот на фотографијата.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

Светло жолтиот фустан се протега сè до подот, заедно со шлицот што допираше до врвот на нејзиниот грб. Фустанот е врзан со панделка врзана со испреплетена шема. Клум ги комбинирала високите потпетици со фустанот и нејзината препознатлива бела насмевка.

Манекенката го прослави брендот само неколку недели порано кога присуствуваше на празничната забава „Dundas x Revolve“ во Лос Анџелес.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

Клум е во брак од 2019 година со Том Каулиц (32), гитаристот на хотелот Токио, кого го запознала додека снимала епизода од германскиот „Некст топ модел“ во 2018 година. Хајди сподели неколку видеа со Том и неговиот брат близнак Бил Каулиц (32), додека заедно ги поминуваа божиќните празници.

Извор: 24сата.хр


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7