ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/11/22 9:58 PM

Била зависник и домино дама – Која е новата девојка на Канје Вест?

Познатиот рапер Канје Вест (44) конечно решил да ја преболи поранешната сопруга Ким Кардашијан (41), па е виден на неколку средби со згодната актерка Џулија Фокс (31). Џулија е позната њујоршка уметничка, активистка, изведувачка, а некои дури ја нарекуваат и муза.

– Сакам да се истражувам себеси во секој аспект. Никогаш не сакам да се ограничувам врз основа на тоа што другите ми велат дека сум“, изјави Фокс за „Hollywood Reporter“.

Актерката ја имаше најважната улога во кариерата рамо до рамо со Адам Сендлер (55) во филмот „Uncut Gems“ од 2019 година, а пред тоа работеше во слаткарница, продавница за чевли и се испроба во улогата на „домино “. Таа откри дека ги костимира клиентите во нивните фантазии, како што се калуѓерка, медицинска сестра и учителка. Таа се предозирала на само 17 години, а била зависна од хероин и лекови против болки.

– Вистинско чудо е што сум добра бидејќи многу луѓе со кои пораснав не се добри. Тие се уште се на дрога или во затвор. Многу од нив загинаа “, рече таа.

Џулија е позната како актерка, активистка и муза која често настапува, па затоа важи за слична на нејзиниот нов дечко Канје.

На почетокот на минатата година, додека Ким и Канје се разделуваа, таа го роди својот прв син Валентин, а среќната вест ја објави на својот Инстаграм со разголени фотографии со труднички стомак. Џулија беше во брак со Петре Артемије, а таа и Канје неодамна излегоа од врска што ги спои.

– Јулија и Џе се заедно. И двајцата штотуку излегоа од врската, многу си помагаа. Тие се на некој начин сродни души и тоа е прекрасна глетка – изјавил извор близок на парот за „Page Six“.

Џулија го носеше истиот фустан по Ким, па затоа многу обожаватели сега ја озборуваат.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fashionissta1 (@fashionissta1)

– „Веројатно не си го земала и нејзиниот сопруг и стариот фустан, ужас“, „Кање победи“, „Ким изгледаше многу подобро, тоа не ти треба“ – и напишале.

Извор: Курир.рс

Фото: Профимедиа


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1