ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/10/22 10:34 PM

Ја доеше ќеркичката во кафуле – Познатата турска актерка ги руши табуата за доење на јавно место

Фотографијата на Бергузар Корел за прв пат со бебето во јавност ги воодушеви нејзините следбеници на социјалните мрежи кои ја следат секој нејзин чекор и како се снајде во улога на мајка по трет пат.

Девојчето Лејла донесе нова радост во животот на турската актерка, а популарната Шехерезад и беше посветена од првиот ден заедно со сопругот Халит Ергнеч.

Откако подготви вистинска празнична бајка за наследничката, актерката реши да го помине времето со малата Лејла на јавно место, а тоа што го направи ги воодушеви сите. Бергузар ја доела својата ќерка во кафулето каде што седела, а многумина го поздравија овој потег, бидејќи актерката ги руши табуата за доење на јавно место, што е сосема природна и неопходна појава.

Освен што уживаше во опуштеното излегување со својата наследничка, грижливата мајка се погрижи да не ја загрози Лејла, а ја држеше цврсто во прегратките повикувајќи на силна љубов кон неа.

Исто така, врз основа на објавите на актерката на „Инстаграм“ може да се заклучи дека таа најмногу сама се грижи за домаќинството и дека има енергија за сите предизвици, што изненади многумина, но им даде надеж и на младите мајки како неа.

Извор: Еспресо.ко.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1