ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/10/22 10:42 AM

(Видео во живо) „Не ни може никој ништо, појаки сме од судбина“ -Дијаспората го брани Ѓоковиќ во Мелбурн

Иселеници ов Австралија се собраа пред хотелот каде се наоѓа Новак Ѓиковиќ и пеат песни за поддршка.

Како изгледа во моментов во Мелбурн погледнете во видеото:

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1