ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/9/22 9:00 PM

Слушнете ја новата ракометна химна за Европското првенство „Европско од сон“

Од навивачите за навивачите -Во пресрет на ЕП во ракомет, готова е и новата ракометна химна „Европско од сон“. –

Автор на музиката е Филип Неделковски, текстот е на Огнен Неделковски, а аранжманот на Ангел Ќосев.

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1