ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/8/22 9:01 PM

Бритни Спирс ги соблече гаќичките и градникот и се сликаше гола, фановите во шок

Популарната пејачка Бритни Спирс повторно објави целосно голи фотографии на Инстаграм и повторно ги шокираше сите. Откако после 13 години стана потполно слободна, Бритни реши да прави што сака, па дури и да се фотографира целосно гола.
– Енергијата на слободна жена, никогаш подобро чувство – напишала пејачката во описот на објавата, додека коментарите под неа ги избриша.


Нејзината објава собра повеќе од два милиони лајкови, а иако пејачката ја отфрли можноста да коментира, таа на големо беше споделена на социјалните мрежи.
Да потсетиме, Бритни во последно време споделуваше фотографии на кои позира топлес или оскудно облечена, поради што неодамна ги загрижи обожавателите кои мислеа дека и треба помош.

извор и фото: espreso.co.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1