ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/4/22 7:07 PM

Ова не е нормално – Дејвид Бекам ја бакна ќерка си во уста, фановите шокирани

Познатиот фудбалер Дејвид Бекам ја дочека Новата година со семејството, а неговата славеничка објава на Инстаграм предизвика бројни критики во коментарите.

Фудбалерот за време на прославата ја бакнал во уста својата десетгодишна ќерка, што предизвикало голем број негативни коментари кај неговите придружници.

„Да се ​​бакнува ќерка во уста ги руши сите граници што мора да постојат помеѓу родителот и детето“, „Бев шокиран кога го видов ова“, „Ова не е нормално“, „Ова не е начин да се третира една ќерка или која било друго дете“, велат некои од шокираните коментари упатени до Бекам.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

Бекам се најде во слична ситуација пред две години кога објави серија фотографии од неговата ќерка како се лизга, меѓу кои и една како ја бакнува во уста. Во исто време, голем број негови следбеници го критикуваа чинот.

Дејвид Бекам е во брак со Викторија од 1999 година, а парот има четири деца: синовите Бруклин Џозеф, Ромео Џејмс и Круз Дејвид и ќерката Харпер Севен.

Извор: Индекс.хр


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1