ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/4/22 11:43 AM

„Извини, не ја заслужуваш болката и понижувањето“ – Кошаркарот Тристан и се извини на бившата Клои Кардашијан

НБА ѕвездата Тристан Томпсон (30) објави писмо со извинување до својата бивша Клои Кардашијан (37) и откако тестот за татковство потврди дека тој е татко на детето на Марали Николс, која го тужи за татковство.
– Денеска резултатите од тестот за татковство открија дека сум татко на детето со Марали Николс – напиша тој во понеделникот на својот Инстаграм Стори.


Николс поднесе тужба против Томпсон во Калифорнија, велејќи дека тој е татко на нејзиниот новороден син. Во судските документи, Томпсон рече дека имале секс на неговиот роденден во март 2021 година за време на „забава“, пренесува Eonline.
– Ја преземам целосната одговорност за моите постапки. Сега кога е утврдено татковството, со нетрпение го очекувам пријателското воспитување на нашиот син. Искрено им се извинувам на сите што ги повредив или разочарав за време на ова искушение, јавно и приватно, напиша Томпсон во извинувањето.
Тој особено истакна дека му е жал за сета болка што и ја нанел на поранешната Клои Кардашијан по нивното раскинување минатата пролет.

– Не ја заслужуваш болката и понижувањето што ти го нанесов. Не заслужуваш како се однесував со тебе низ годините – се извини тој.

Клои и Тристан ја имаат заедно 3-годишната ќерка Тру, а ова е втор пат Тристан јавно да биде фатен како изневерува за време на врската со Клои.

Извор: 24sata.hr

Фото: Инстаграм


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1