ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/3/22 11:17 PM

Не толку типични Божиќни филмови – Предлог филмови за празниците

Постои некоја традиција која не се менува дури и да застане светот.

Без разлика дали сте изеле толку многу колачи и пити што привремено не можете да направите ништо освен да лежите на каучот и полека да заспиете со нежен и забавен заплет или сте решени да го обновите филмскиот материјал, ви пренесуваме не толку типични филмови кои се направeни за празниците.

“KEROL” (2015.)

“HAPPIEST SEASON” (2020.)

“SERENDIPITY” (2001.)

“Човекот кој го измисли Божиќ” (2017.)

“Божиќ во Конектикат” (1945.)

“Заљубување” (1984.)

“Опасни девојки” (2004.)

“Добредојде во фамилијата” (2005.)

“KLAUS” (2019.)

“A CASTLE FOR CHRISTMAS” (2021.)

Извор: Стил.курир.рс

Фото: Профимедиа


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1