ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/3/22 8:32 AM

Среде зима убав пролетен ден

Среде зима убав пролетен ден. Јануар се однесува како април. Такво ќе биде времето денеска,  сончево со мала до умерена облачност.Максималната температура ќе достигне од 12 до 17 степени.

Во Скопје сончево со мала до умерена облачност, максималната температуа ќе достигне 13 степени.

Од УХМР информираат дека  во следните денови ќе се задржи стабилно и релативно топло време. Локални врнежи од дожд ќе има во четврток.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1