ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/2/22 8:35 PM

(Фото Галерија) Зимска магија на Попова Шапка

Убавото време за празничниот викенд кое беше најавено уште во понеделникот, го искористија скијачите од земјава и гостите од странство за да уживаат во најголемиот скијачки центар во Македонија.

Министерот за финансии, Фатмир Бесими со семејството уживаше во сонцето на Шапка, а објективот на ММС го фати популарниот Коста од серијата Преспав, односно Игор Ангелов, како се подготвува за скијање.

 

 

Фото: Вангел Тануровски

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1