ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/1/22 7:45 PM

Другар ми рече дека се допаѓам на некоја девојка – Српскиот политичар Ивица Дачиќ отворено за бракот

Ја освоив сопругата пишувајќи ѝ писма – рекол Ивица Дачиќ, познат српски политичар, кој бил гостин на телевизија Курир.

Тој отворено објаснил како се случила средбата меѓу неговата сопруга и него.

– Нејзината и мојата приказна е невообичаена. Еден мој пријател ми кажа дека и се допаѓам на една девојка. Не ни знаев која е таа. И испратив писмо до невидено, на непозната девојка… – рекол Дачиќ, не криејќи ги чувствата кон сопругата и додаде:

-Кога дојде на состанокот го донесе писмото. Јас тоа го организирав преку другарот, рече тој, но не откри што пишувало во него.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1