ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/1/22 5:03 PM

Цело Скопје побегна на Водно и Марково Крувче

Убавиот и сончев дек денес, по бурната ноќ,  скопјани решија да го поминат на чист воздух. Дел од нив побегнаа на Водно, дел, пак, на Марково Крувче.

Некој се реши да пропешачи, некој, пак, со својот автомобил или велосипед. Сите имаа иста цел- да се побегне од загадениот град.

Погледнете ја галеријата и видете каква убавина сте пропуштиле:

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1